Staff Giraff - Сайт для компанії «Індартранс»
  • Дизайн
  • Сайт
  • Упаковка
  • Логотип

Сайт для компанії «Індартранс»

Презентуємо сайт-варіативний каталог для компанії «Індартранс» створено та структуровано з урахуванням індивідуальних побажань клієнта.

На перший поглад, – це звичайний сайт (і це дійсно повинно так виглядати), але функціонал цього сайту далеко не такий простий як здається. Сайт створено на базі платформи WordPress з індивідуальним дизайном та структурою без використання шаблонів із використанням плагіну WooCommerce. Такий набір є максимально ефективним для реалізації цього проекту, тому що фунціонал передбачає варіативність у картках з технікою чи послугами. Таким чином на одній картці можливо пропонувати користувачу необхідний набір.

Наприклад екскаватор JCB 5CX має багато конфігурацій, з якими його можна замовити (різні розміри ковша, додаткове навісне обладнання). Користувач має можливість вибрати та замовити весь необхідний набір практично моментально. Далі надіслати замовлення менеджеру, який, в свою чергу, вже розуміє про що йде мова.

Адмінзона сайту пристосована для зручного використання саме під вимоги клієнта та має всі необхідні інструменти, щоб максимально точно та швидко налаштовувати роботу та інтерфейс сайту, додавати зображення товарів або техніки.

Всі сайти, які ми створюємо, повністю адаптивні. Тобто інтерфейс сайту пристосовується до будь-яких пристроїв та розмірів екранів.

Також слід відмітити базове SEО налаштування, що допомагає сайту бути видимим для пошукових систем та максимально ефективно з ними співпрацювати.

Якщо вам сподобався кейс та ви хочете обговорити свій проект,– заовляйте консультацію у нашого менеджера за допомогою форми зворотнього зв’язку. Ми надамо вам всю необхідну інформацію.

https://indartrans.com.ua/
block image
block image
block image

Сподобалась робота? Замовте консультацiю