Staff Giraff - Сайт для торгової марки «Диканське»
  • Дизайн
  • Сайт
  • Упаковка

Сайт для торгової марки «Диканське»

Сайт для торгової марки “Диканське”.

Зазвичай великі підприємства, фірми та організації перед тим, як розмістити будь-яке замовлення, проводять ретельний підбір підрядників. І тут справа не в грошах. Справа у якісному, своєчасному та професійному виконанні всіх завдань, що встановлює замовник. Якщо у вас був досвід роботи з не досить якісним підрядником – ви знаєте про що ми говоримо.  На початку співпраці ми теж проходили ретельну перевірку, під час якої мали довести свою професійність. Як бачите, все пройшло успішно. На світ з’явився ще один крутий проект у вигляді повнофункціонального продукту для ТМ “Диканське”.

Сайт має в адмінзоні повний набір інструментів для редагування контенту, роботи з окремими блоками та цілими сторінками. Інтерфейс сайту пристосовується до будь-яких пристроїв та розмірів екранів, він апріорі повністю адаптивний. До пакету послуг увійшло базове SEО налаштування, що допомагає сайту бути видимим для пошукових систем та максимально ефективно з ними співпрацювати.

Слід відмітити деякі фунції, що реалізовані на сайті окремо:
1. Тайм лайн з історією розвитку ТМ “Диканське” та можливість створювати нові події з адмінзони;
2. Функція “Прокласти маршрут” до місця призначення за допомогою карт гугл, тощо.
Заходьте на сайт та спробуйте особисто ці та інші переваги нового сайту.

Проект створено та налаштовано.

Якщо вам сподобався сайт ТМ “Диканське” і цей кейс та ви хочете обговорити свій проект,– замовляйте консультацію у нашого менеджера за допомогою форми зворотнього зв’язку. Ми надамо вам усю необхідну інформацію.

https://www.dykanske.ua
block image
block image

Сподобалась робота? Замовте консультацiю