Staff Giraff - Виготовлення етикеток та упаковки

Поліграфія

Виготовлення етикеток та упаковки

Виготовлення етикеток і упаковки ми виділяємо в окрему категорію, тому що вважаємо, що це досить великий і самостійний сегмент, який безпосередньо представляє продукт потенційному клієнту. Наскільки буде приваблива і інформативна етикетка або упаковка – настільки буде успішний його продаж на етапі, коли товар залишається один на один з покупцем. Боротьба брендів на полицях магазинів ніколи не припиняється і успішний, доступний, такий, що запам'ятовується та продає, дизайн завжди приходить на допомогу продавцю.

Замовити дзвінок
service

Виготовлення етикеток і упаковки ми виділяємо в окрему категорію, тому що вважаємо, що це досить великий і самостійний сегмент, який безпосередньо представляє продукт потенційному клієнту. Наскільки буде приваблива і інформативна етикетка або упаковка – настільки буде успішний його продаж на етапі, коли товар залишається один на один з покупцем. Боротьба брендів на полицях магазинів ніколи не припиняється і успішний, доступний, такий, що запам’ятовується та продає, дизайн завжди приходить на допомогу продавцю.

Якщо вам необхідно розробити дизайн упаковки або дизайн етикетки і ви звернулися до нас – ви вчинили правильно. Наші фахівці мають більше 10 років досвіду у виготовленні і виробництві етикеточно-пакувальної продукції і отримали досвід безпосередньо на виробництві, знайомі з технологіями і з самого початку правильно створять дизайн для вашої упаковки або етикетки.

На етапі, коли макет готовий до виробництва, ми пропонуємо послуги виготовлення даного виду продукції або підбору оптимального виробника.

Виготовлення етикеток та упаковки

За детальною інформацією звертайтеся до нашого менеджера. Залишайте заявку, ми вам обов’язково зателефонуємо!

Замовити консультацiю

Заповніть поле
Некоректно
image description Дякуємо! Замовлення вiдправлено