Staff Giraff - SMM просування соцмереж

Соціальні мережі

SMM просування соцмереж

У наш час успішний бізнес обов'язково повинен мати аккаунт-сторінку у соціальних мережах. для цього у нас є послуга SMM просування соцмереж.Вона дає можливість вигідно уявити вашу компанію, сприяє впізнаваності, продає послуги та товари.

Для “розкрутки” соцмереж наша веб студія пропонує послуги SMM просування. Це тонка наука маркетингу соціальних мереж, у якому враховується максимальна кількість нюансів.

Замовити дзвінок
service

У наш час успішний бізнес обов’язково повинен мати аккаунт-сторінку у Facebook та Instagram, для цього у нас є послуга SMM просування соцмереж. Вона дає можливість вигідно показати вашу компанію, сприяє впізнаваності та допомагає продавати послуги та товари. 

Для “розкрутки” соцмереж наша веб студія пропонує послуги SMM. Це тонка наука маркетингу соціальних мереж, у якому враховується максимальна кількість нюансів.

Для ефективного просування наші SMM маркетологи розробляють моніторинг та аудит цільової аудиторії вашого бізнесу, потім дизайнери створюють креативи, а копірайтери контент, а вже потім використовується рекламна компанія.

SMM просування соцмереж

Наша рекламна веб агенція пропонує ведення вашої сторінки під ключ, починаючи від створення дизайну і закінчуючи основним налаштуванням рекламного кабінету, або якщо ваш аккаунт вже оформлений, має певний стиль, але не приносить клієнтських запитів, то наші SMM маркетологи проведуть аналіз сторінки, визначать вашу цільову аудиторію і допоможуть зробити її вашими клієнтами.

Instagram — це соціальна мережа, де основна концепція основана на візуалі. Фото доповнюються хештегами та підписами. SMM-просування в Інстаграм може мати формат відео IGTV та сторіс або фото. Просування у ній передбачає роботу над профілем, заповнення його підходящим контентом та візуалом профілю набагато легше швидко наростити рівень цільового трафіку.

Робота з Facebook передбачає просування за допомогою таргетингу. Точне налаштування аудиторій допомагає обмежити нецільовий трафік. Як оголошення, так і посадкова сторінка мають бути релевантними для користувача. Просування полягає у написанні актуальних постів.

Для отримання безкоштовної консультації з SMM маркетингу в соціальних мережах та розрахунку ціни на послуги – заповніть форму нижче для зв’язку з нашим менеджером.

Замовити консультацiю

Заповніть поле
Некоректно
image description Дякуємо! Замовлення вiдправлено