Staff Giraff - Сайти будь-якої складності

створення сайтiв

Сайти будь-якої складності

Наша веб студія втілює сайти будь-якої складності. Кожен сайт схожий на айсберг. Тобто, все, що ми бачимо, це вершина (візуал та зовнішній функціонал), все інше сховане всередині та не видне користувачу (функціонал адмінзони, автоматичні функції, модулі та інтеграція з іншими програмами та ресурсами).
Основні види сайтів:
- Landing Page;
- Multi Landing;
- Промо-сайт (презентація);
- Сайт-візитка;
- Сайт-галерея (портфоліо);
- Сайт-вітрина (каталог);
- Інтернет-магазин;
- Корпоративний сайт;
- Блог або влоги.

Замовити дзвінок
service

Наша веб студія втілює сайти будь-якої складності. Визначити складність сайту та його переваги перед іншими іноді дуже складно, якщо діалог замовника та виконувача відбувається в усній формі та на візуальному прикладі іншого ресурсу.

Іноді навіть приблизно не можна визначити велику кількість параметрів, які впливають на ціну та час виготовлення. Будь-який сайт схожий на айсберг. Тобто, все, що ми бачимо, це вершина (візуал та зовнішній функціонал), все інше сховане всередині та не видне користувачу (функціонал адмінзони, автоматичні функції, модулі та інтеграція з іншими програмами та ресурсами).

сайти будь якої складності

Основні види сайтів:
Landing Page;
– Multi Landing;
– Промо-сайт (презентація);
Сайт-візитка;
Сайт-галерея (портфоліо);
– Сайт-вітрина (каталог);
Інтернет-магазин;
Корпоративний сайт;
– Блог або влоги.

Ми не будемо зупинятись на кожному, всю детальну інформацію вам зможе надати наш менеджер. Але, можемо додати до цього переліку провідну думку: якщо ви думаєте, що сайт візитка може коштувати завжди напрочуд дешево, а інтернет-магазин напрочуд дорого – ви помиляєтесь. Все залежить від ваших вихідних цілей та потреб і реалізується при наявності якісного Технічного завдання. На нашому сайті у кейсах ви можете переглянути деякі роботи зі створення дизайну сайтів, а також зі створення сайтів “під ключ”.

Залишилися питання? Залиште заявку і наш менеджер зв’яжеться з вами для детального обговорення вашого питання.

Замовити консультацiю

Заповніть поле
Некоректно
image description Дякуємо! Замовлення вiдправлено