Staff Giraff - Розробка логотипу

брендинг/ребрендинг

Розробка логотипу

Замовити послугу розробка логотипу у нашій веб-агенції - це отримати стильне, лаконічне, універсальне лого. При розробці бере участь наша команда професіоналів, створюючи кілька варіацій, після цього проводиться опитування незалежних користувачів, для відбору найактуальніших варіантів і надається клієнту.

Замовити дзвінок
service

Замовити послугу розробка логотипу у нашій веб-агенції – це отримати стильне, лаконічне, універсальне лого. При розробці бере участь наша команда професіоналів, створюючи кілька варіацій, після цього проводиться опитування незалежних користувачів, для відбору найактуальніших варіантів і надається клієнту.

Ви вже визначилися із назвою (скористалися послугою “Неймінг“) та цілями (винайняли маркетолога та проробили з ним всі деталі), створили свій унікальний продукт та готові його реалізовувати?

Вітаємо! Але, ваш продукт, яким би він не був крутим та цікавим, буде відрізнятися від інших тільки тоді, коли набуде свого зовнішнього стильного, неповторного вигляду завдяки логотипу та айдентиці. Це лише початок великого шляху, перегони з конкурентами за належне місце під сонцем та більшу кількість шанувальників. Ми допомагаємо брендам стати унікальними та неповторними, ми створюємо логотипи та пропонуємо супутні послуги.

розробка логотипу

Зазвичай вам потрібно ще:
– створення айдентики (єдиного фірмового стилю для всіх елементів);
– розробка ТЗ (Технічного завдання) та створення сайту;
– брендування груп у соціальних мережах;
– просування бренду у соціальних мережах та в Google;
– підтримка та супроводження бренду;
– розробка та організація рекламних кампаній та підбір добросовісних виробників необхідних рекламних засобів.

Бажаєте дізнатися ціну на послугу розробка логотипу вашої мрії? Заповніть поле внизу для зв’язку з менеджером і ви отримаєте безкоштовну консультацію.

Замовити консультацiю

Заповніть поле
Некоректно
image description Дякуємо! Замовлення вiдправлено