Staff Giraff - Розробка корпоративного сайту

створення сайтiв

Розробка корпоративного сайту

Корпоративний сайт підходить для середніх та великих компаній, для дрібного бізнесу можемо запропонувати корпоративну сайт візитку на кілька сторінок.
Функціональність корпоративного сайту полягає у можливості цілодобової підтримки клієнтів менеджерами фірми. Як додаткова функція – каталог з товарами чи послугами та швидкий зворотний зв'язок.

Замовити дзвінок
service

У нашій веб-студії Ви можете замовити послугу: розробка корпоративного сайту під ключ. Такий сайт дає повне уявлення про вашу компанію в інтернеті та відповідає на всі питання майбутніх клієнтів та партнерів. 

Корпоративний сайт підходить для середніх та великих компаній, для дрібного бізнесу можемо запропонувати корпоративну сайт візитку на кілька сторінок.

Першорядним призначенням корпоративного сайту є побудова іміджу та бренду. Перший формується на основі фірмового стилю, образу співробітників, якості продукції та зв’язків із громадськістю. Другий же допомагає сформувати чіткі асоціації і позитивні емоції з товарами, що просуваються, перевершити конкурентів.

Так як сайт – це обличчя компанії, наше веб агентство проводить аудит сайтів конкурентів, і створює унікальний продукт для вашої ніші, який інтуїтивно простий у використанні, з актуальним дизайном та адаптивним під різні розміри, від смартфонів до величезних екранів.

Корпоративный сайт

Функціональність корпоративного сайту полягає у можливості цілодобової підтримки клієнтів менеджерами фірми. Як додаткова функція – каталог з товарами чи послугами та швидкий зворотний зв’язок.

Якщо виникли питання, і хочете дізнатися про вартість послуги розробка корпоративного сайту, залишайте заявку у формі нижче, з вами зв’яжеться наш менеджер найближчим часом.

У нашій студії також можна замовити SEO просування корпоративного сайту та контекстну рекламу під ключ

 

Замовити консультацiю

Заповніть поле
Некоректно
image description Дякуємо! Замовлення вiдправлено