Staff Giraff - Розробка інтернет магазину

створення сайтiв

Розробка інтернет магазину

Все більше компаній переходять в онлайн для продажу своїх товарів, а офлайн магазини мають свою інтернет версію. Для вирішення цього завдання пропонуємо Вам розробку сайту інтернет магазин під ключ. Наша команда веб-дизайнерів, маркетологів та програмістів створить сайт, з якого буде зручно купувати як з комп'ютера так і з телефону, адже зараз більшість людей обирає та замовляє товари зі свого смартфона.
Щоб Ваш магазин мав високі позиції у пошуковій вибірці, пропонуємо SEO просування інтернет магазину та контекстну рекламу Google.

Замовити дзвінок
service

Все більше компаній переходять в онлайн, для продажу своїх товарів, а офлайн магазини мають свою інтернет версію. Для вирішення цього завдання пропонуємо послугу-розробка інтернет-магазину під ключ.

Наша команда веб-дизайнерів, маркетологів та програмістів створить сайт, з якого буде зручно купувати, як з комп’ютера так і з телефону. Адже зараз більшість людей обирає та замовляє товари зі свого смартфона. Завдяки адаптивному дизайну, інтернет магазин буде зручним для використання на всіх пристроях, зберігаючи при цьому подібний зовнішній вигляд з основною версією. Наша веб студія рекомендує використовувати такий варіант для адаптації проекту під переносні пристрої. Елементи ресурсу при цьому зсуваються по вертикалі в залежності від дозволу девайсу. Таким чином Ваш сайт буде актуальним на кожном пристрої.

Для створення інтернет магазину наші розробники використовують платформу WordPress, в ній дуже зручна адмінзона (система управління контентом), і додавати, редагувати товари на сайті не важко.

Интернет магазин

Щоб Ваш магазин мав високі позиції у пошуковій вибірці, пропонуємо SEO просування інтернет магазину та контекстну рекламу Google.

Розрахувати вартість на послугу розробка інтернет магазину Вам допоможе наш менеджер, для цього заповніть форму нижче і з Вами зв’яжуться найближчим часом.

Замовити консультацiю

Заповніть поле
Некоректно
image description Дякуємо! Замовлення вiдправлено