Staff Giraff - Послуги неймінгу

брендинг/ребрендинг

Послуги неймінгу

Наша веб-студія надає послуги неймінгу. Якщо Ви вирішили створити своє підприємство, – вам знадобиться яскрава, лаконічна назва, що легко запам'ятовується, і з якою ви зможете завоювати прихильність клієнтів та успішно реалізувати свій продукт. У розробці неймінгу бере участь ціла команда спеціалістів: маркетологи, психолог, дизайнери UX. Після аудиту послуг Вашої фірми надаються кілька варіантів назв, які мають найкращу структуру та посил для успішного бізнесу.

Замовити дзвінок
service

Наша веб-студія надає послуги неймінгу. Якщо Ви вирішили створити своє підприємство, – вам знадобиться яскрава, лаконічна назва, що легко запам’ятовується, і з якою ви зможете завоювати прихильність клієнтів та успішно реалізувати свій продукт. У розробці неймінгу бере участь ціла команда спеціалістів: маркетологи, психолог, дизайнери UX. Після аудиту послуг Вашої фірми надаються кілька варіантів назв, які мають найкращу структуру та посил для успішного бізнесу.

Все починається зі слова та того сенсу, що ви вкладаєте у це слово (або словосполучення). Якщо ви вирішили створити своє підприємство, – вам знадобиться яскравий, лаконічний неймінг, який легко запам’ятовується, і з яким ви зможете завоювати прихильність клієнтів та успішно реалізувати свій продукт.

Ми пропонуємо декілька варіантів співпраці у цьому сегменті послуг, детальніше запитайте у менеджера. Але, більша кількість клієнтів не зупиняється тільки на неймінгу!

послуги неймінгу

Неймінг та бренд – це пов’язані поняття, і щоб стати унікальним у своїй ніші, пропонуємо такі послуги як:

– Слоган;

Розробка логотипу;

Створення айдентики (єдиного фірмового стилю для всіх елементів);

Розробка ТЗ (технічного завдання) та створення сайту;

брендування акаунтів соціальних мереж;

— просування в соціальних мережах та Google;

– Підтримка та супровід бренду;

– Розробка та організація рекламних кампаній та підбір сумлінних виробників необхідних рекламних засобів.

Ми пропонуємо весь комплекс послуг.

Детальну інформацію уточнюйте у менеджера. Будемо раді співпраці!

Замовити консультацiю

Заповніть поле
Некоректно
image description Дякуємо! Замовлення вiдправлено