Staff Giraff - Креативи для соцмереж

Соціальні мережі

Креативи для соцмереж

Відмінний спосіб виділитись – це креативи для соцмереж, створені професіоналами, які враховують усі нюанси.

На сьогоднішній день, бізнесу в соцмережах недостатньо викладати щось у свій акаунт. Важливість візуального контенту збільшується пропорційно до конкуренції. Картинка, що запам'ятовується, привертає більше лайків і зацікавленість  у аудиторії, ніж просто фото. При виборі правильних крео, SMM просування соцмереж буде значно ефективніше та дешевше

Замовити дзвінок
service

Відмінний спосіб виділитись – це креативи для соцмереж, створені професіоналами, які враховують усі нюанси.

На сьогоднішній день, бізнесу в соцмережах недостатньо викладати щось у свій акаунт. Важливість візуального контенту збільшується пропорційно до конкуренції. Картинка, що запам’ятовується, привертає більше лайків і зацікавленість  у аудиторії, ніж просто фото. При виборі правильних крео, SMM просування соцмереж буде значно ефективніше та дешевше.

Наша веб-студія створює креативи для соціальних мереж. Дизайнери розробляють картинки по вашому техзавданні, проводять вивчення цільової аудиторії та конкурентів для ефективної роботи креативів. Прикладом одного з таких кейсів можно переглянути тут.

Етапи створення креативу:

1.Визначаємо завдання креативу

2.Продумуємо мудборд

3.Створюємо візуал

4.Додаємо текст, заклик до дії.

креативи для сщцмереж

При перегляді стрічки в соцмережах користувач затримує свою увагу на креативі не більше трьох секунд, тому дуже важливим аспектом для робочої реклами є використання таргетингу. Необхідно знати свою цільову аудиторію, щоб можливий клієнт не свайпнув вашу рекламу, а зацікавився і перейшов на профіль. У цьому Вам допоможуть наші спеціалісти з просування. Таким чином ми створюємо всі елементи креативів, щоб потрапити під вашу цільову аудиторію.

Ми пропонуємо адаптовані креативи під різні соцмережі, враховуємо розміри та розміщення візуальних елементів для кожного окремого випадку.

Залишайте заявку на нашому сайті для замовлення креативів у соцмережах та професійної консультації від наших дизайнерів.

Замовити консультацiю

Заповніть поле
Некоректно
image description Дякуємо! Замовлення вiдправлено