Staff Giraff - Кейвіжуал, візуальна атрибутика та адаптація

розробка рекламних кампанiй

Кейвіжуал, візуальна атрибутика та адаптація

Кейвіжуал, візуальна атрибутика та адаптація, дослівно це – ключовий рекламний образ, який використовується для налагодження комунікації зі споживачем. Він передає суть рекламного повідомлення і легко запам'ятовується за допомогою однієї картинки.

service

Кейвіжуал, візуальна атрибутика та адаптація, дослівно це – ключовий рекламний образ, який використовується для налагодження комунікації зі споживачем. Він передає суть рекламного повідомлення і легко запам’ятовується за допомогою однієї картинки.

Максимально ефективний для компанії клієнта кейвіжуал складається з декількох інгредієнтів:
– сам бренд;
– пропозиція бренду;
– отримуваний бенефіт.
Всі успішні компанії працюють постійно за таким принципом і їх успіх прямопропорційно залежить від вдалих кейвіжуалів. Починаючи з відео-ролика, закінчуючи прапорцем або запальничкою, які ви отримуєте в подарунок на вулиці.

Кейвіжуал, візуальна атрибутика та адаптація

Коротка схема така:
– пошук агентства, яке займається саме таким напрямком;
– формулювання агентством яскравого і незабутнього слогана;
– створення малюнків, що відмінно підходять до ідеї та слогану, при цьому відображають і всі інші завдання.
І тільки потім все відбирається і брендується.

Потім виробництва надсилають відповідні до ідеї образи своєї продукції і після затвердження безпосередню рекламну продукцію – банера, якими будуть брендувати заходи, призи, які будуть дарувати, одяг промоутерів і так далі. Все відбирається, брендується, пильно відстежується якість нанесення на кожен носій логотипу і даних. І вже потім проходить сам захід або рекламна кампанія.

Кейвіжуал спеціально розробляється для широкого використання та розрахован для тривалої роботи з аудиторією. Один і той же кейвіжуал використовується на різних площинах,  на відміну від малоразового креативу. З кейвіжуалом аудиторія може зтикатись як в соцмережах, так і на афішах, рекламних щитах, флаерах тощо. Тому вимоги до такої роботи най суворіші.

Вам потрібна безкоштовна консультація в цьому питанні? За детальною інформацією звертайтеся до нашого менеджера. Залишайте заявку, ми вам обов’язково зателефонуємо!

Замовити консультацiю

Заповніть поле
Некоректно
image description Дякуємо! Замовлення вiдправлено