Staff Giraff - Дизайн та друк макетiв

виробництво реклами

Дизайн та друк макетiв

Який би не був ваш макет або розробник дизайну в минулому, якщо ви звернулися до нас, – ви вчинили правильно. Дизайн та друк макетiв по вашому брендбуку втілять наші професійні дизайнери.
Ми оцінимо професійність виготовлення минулих макетів, дамо безкоштовну консультацію, виберемо правильний вид виробництва і спеціально підготуємо під нього ваш майбутній новий, яскравий, працюючий макет будь-якої вашої реклами.

Замовити дзвінок
service

У вас є брендбук і вам потрібно створити рекламу чітко в його рамках? Немає проблем! Ми зробимо це із задоволенням, враховуючи всі умови і вимоги. Дизайн та друк макетiв по вашому брендбуку втілять наші професійні дизайнери.

У вас немає брендбуку, але ви хочете створити яскраву рекламу? Немає проблем! Наші фахівці мають величезний досвід в даному напрямку.

Хочете логотип, брендбук, а потім створити всю лінійку рекламно-іміджевої продукції? Так! Ви потрапили саме за адресою. Ми із задоволенням займаємось створенням айдентики.

Який би не був ваш макет або розробник дизайну в минулому, якщо ви звернулися до нас, – ви вчинили правильно.
Ми оцінимо професійність виготовлення минулих макетів, надамо безкоштовну консультацію, оберемо правильний вид виробництва та спеціально підготуємо під нього ваш майбутній новий, яскравий, працюючий макет будь-якої вашої реклами.

Багато розробників макетів володіє недостатньою кількістю знань, що гарантують правильну підготовку макету згідно технологічних вимог, його виготовлення у певному виробництві. Тобто на екрані зображення може бути яскравим та привабливим, але це не гарантує його якість. Наприклад чорний колір може бути з відтінком синього, червоного, або просто сірим, це все говорить про відсутність знань у дизайнера, який готовив макет. Навідміну від цього дизайнера, наші фахівці знають як правильно зробити кольороподіл. Як результат якісно вироблена поліграфічна продукція.

 

Дизайн та друк макетів

 

Ми створюємо макети які однаково виглядають на різних рекламних площинах. Наприклад, макети для поліграфії, зовнішньої реклами, діджитал реклами. А саме креативи для соцмереж, інтернет реклами та банерів.

За детальною інформацією звертайтеся до нашого менеджера. Залишайте заявку, ми вам обов’язково зателефонуємо!

Замовити консультацiю

Заповніть поле
Некоректно
image description Дякуємо! Замовлення вiдправлено